Prevádzky

People Coffee roasting plant Cassovia

Posedenie v príjemnom prostredí. Vynikajúca čerstvá káva pražená priamo v kaviarni People Coffee roasting plant v OC Cassovia s desiatimi druhmi plantážnych káv z celého sveta a najkvalitnejšia káva sveta  cibetkovú kávu Kopi Luwak. Porcia zmrzliny ku káve zdarma.

Pondelok - nedeľa: 8.00 - 21.00

cassovia@peoplecafe.sk

People Dark, OC Galéria

Dvojpodlažná kaviareň v obchodnom centre v príjemnom intímnom prostredí. Vychutnajte si kávu v jednej z troch z našich People kaviarní v obchodnom centre Galéria. Kávy, alko aj nealko nápoje, čapované pivo , vynikajúce banány v čokoláde a sladké nápoje pre mlstné jazýčky.

Pondelok - nedeľa: 7.30 - 22.00, Piatok: 7.30 - 23.00

galeriadark@peoplecafe.sk

People Light, OC Galéria

Ďalšia zo siete kaviarní People s vlastnou receptúrou kávy a širokým výberom nápojov. Dvojpodlažná kaviareň s vynikajúcou čerstvo praženou kávou len pre kaviarne siete People. 44 variácií kávy najvyššej kvality spolu s ďalšími nápojmi a občerstvením je ideálne miesto pre kvalitný dúšok s priateľmi.

Pondelok - nedeľa: 7.30 - 22.00

galerialight@peoplecafe.sk

People Cafe Bar, OC Galéria

Nefajčiarska kaviareň v príjemnom prostredí, vynikajúca čerstvo pražená káva výhadne len pre kaviarne v sieti People. Ochutnajte plantážne kávy z Brazílie, Indie, Kolumbie alebo cibetkovú kávovú špičku Kopi Luwak. Nechýbajú zákusky, miešané drinky či 8 druhov kopčekovej zmrzliny.

Pondelok - nedeľa: 7.30 - 22.00

galeria@peoplecafe.sk

Monaco Club Café, Michalovce

Aj v Michalovciach vás radi privítame v kaviarňach s najkvalitnejšou čerstvo praženou kávou. Kaviareň, bar, herňa, to všetko v príjemnom prostredí. Káva v nekonečnom počte variácií, nekonečný výber miešaných nápojov, drinky, čerstvé šťavy, zákusky a zmrzlinové poháre. 

Pondelok - nedeľa: 8.00 - 04.00

monaco@peoplecafe.sk

People Coffee roasting plant, Michalovce

Kaviareň v obchodnom centre Zemplín v koloniálnom štýle v príjemnom prostredí. Nechýba čerstvo pražená káva z našich vlastných pražiarní People. Brazílske, Indické, Kolumbijské alebo Etiópske kávy, čapované pivo, čaje, ľadové nápoje, to všetko v People.

Pondelok - nedeľa: 09.00 - 21.00

monaco@peoplecafe.sk

People cafe s terasou, OC Galéria

Vychutnajte si naše kvalitné kávy alebo iné nápoje z nápojového lístka na celoročnej terase. V lete príjemná atmosféra, ktorej sa nič nevyrovná a v zime romantika vo vyhriatej uzavretej terase. Príďte a vyskúšajte!

 

Pondelok - nedeľa: 8:00-22:00

 

People cafe, OC Optima, Košice

Novootvorená kaviareň v našej sieti People pribudla v obchodnom centre Atrium Optima v Košiciach. Kvalitné kávové nápoje a nealko drinky, ktoré si odteraz môžete dopriať aj v Optime.

Pondelok - nedeľa: 8:30-21:00.

optima@peoplecafe.sk

 

Aktuálna ponuka
Sieť People kaviarní

People Dark, OC Galéria, Košice:

PO - NE: 7.30 - 22.00, PI: 7.30 - 23.00

People Light, OC Galéria, Košice:

PO- NE: 7.30 - 22.00

People Café Bar, OC Galéria, Košice:

PO- NE: 7.30 - 22.00

People coffee roasting plant, OC Cassovia, Košice:

PO- NE: 8.00 - 21.00

People Game Bar Monaco, Michalovce:

PO- NE: 8.00 - 04.00

People coffee roasting plant, OC Zemplín, Michalovce:

PO- NE: 9.00 - 21.00

People cafe - celoročná terasa - OC Galéria:

PO- NE: 8.00 - 22.00

People cafe - OC Optima - Kosice:

PO- NE: 8.30 - 21.00

História a vznik kávy...
Pre väčšinu z nás patrí pitie kávy k pravidelným denným rituálom. Je mnoho legiend a príbehov, ktoré sa snažia objasniť pôvod a vznik pitia kávy.
Arabika a Robusta
Robusta, ktorá bola objavená až v XIX. storočí, rastie a plodí rýchlejšie než Arabika. Aké sú však medzi nimi zaujímavejšie rozdiely?